خانه » دسته‌بندی نشده » بررسی دقیق فال ۲۸ آذر ۹۷ | متولدین همه ماه ها

بررسی دقیق فال ۲۸ آذر ۹۷ | متولدین همه ماه ها


بررسی روزانه فال ۲۸ آذر ۹۷ از مجله اینترنتی دلنا 

پیشگویی از حوادث و اتفاقات آینده برای هر کسی می تواند جالب باشد، شما با دیدن فال ۲۸ آذر ۹۷ خود از مجله اینترنتی دلنا می توانید به برخی از وقایع احتمالی آینده خود دست پیدا کنید. با این اینکه فال ها از منابع مختلفی بهره برداری می شوند، ولی ما در قسمت فال روزانه دلنا می خواهیم با استناد به برداشت های خود از فال حافظ، فال ستاره شناسی، فال تاروت و … آینده و وقایع احتمالی شما را پیشگویی کنیم. اگر چه ممکن است گفته های ما دقیق نباشند ولی خواندن آنها خالی از لطف نیست.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین فروردین ماه

شما فردا روزی پر از صمیمیت و مهربانی خواهید داشت انرژی مثبت سرشار شما دیگران را نیز تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و برای شما روز خوبی رقم خواهد زد شما بدون کمترین نگرانی می توانید این احساس و انرژی مثبت را به دیگران منتقل کنید و آنها را نیز در شادی خود سهیم کنید شاید برخی از دوستانتان در مقابل این رفتار شما اقدام به تمسخر و تحقیر شما نمایند ولی باید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و کاملاً جدی به آنها هشدار دهید که بازیچه و اسباب شوخی آنها نیستید دور ماندن از چنین افرادی به نفع شما خواهد بود.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

شاید امروز بخت کمی با شما یار نباشد و شما را در نیمه مسیر تنها بگذارد بهتر است امید خود را از دست ندهید و با توکل به خداوند به ادامه راه بروید. شاید امروز خبری ناگوار و یا ناراحت کننده بشنوید، حفظ خونسردی در چنین شرایطی بسیار مهم می باشد و شما را در تصمیم گیری های بهتر یاری خواهد نمود برای حل مشکلات بهتر است با نزدیکان و دوستان دانا و با تجربه خود مشورت کنید تا به راه حل های منطقی و مناسبی برسید.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین خرداد ماه

امروز خیلی از خودتان راضی نیستید و خودتان و کارهایتان را زیر سوال می برید و کمی عصبانی هستید. ولی اگر این افکار و احساساتتان را از دیگران مخفی کنید ممکن است باعث شوید که آنها فکر کنند از آنها فاصله گرفته اید و با آنها مشکلی دارید، در حالی که نمی دانند رفتارتان ناشی از درگیری شما با خودتان است. سعی کنید با کسی که دوستش دارید اما ارتباطتان را با او قطع کرده اید مکالمه ای عمیق و با معنی داشته باشید، شاید اکنون بتوانید برای مشکل بزرگ و طولانی مدتی که بین شما فاصله انداخته است راه حلی بیابید. تنها کاری که باید کنید این است که پیشقدم شده و اولین قدم را بردارید؛ طرف مقابلتان نیز قطعا با ما همکاری خواهد کرد.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین تیر ماه

اگر امروز راه هایی که برای حل مشکلاتتان در پیش می گیرید به موفقیت ختم نمی شوند به این معنی نیست که عملکرد شما ضعیف است، شاید بهتر باشد در راه حل هایتان و روشی که برای حل مسائل دارید تجدید نظر کنید. قبل از این که دست به کار شوید تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید و چندین راه حل مختلف برای حل مشکل خود پیدا کنید، بالاخره یکی از آنها جواب خواهد داد. اجازه ندهید مشکلات موجود شما را نگران کنند، شما ماهی آبهای پر جوش و خروش هستید و با ناملایمات کوچک از پا در نخواهید آمد و خوب می دانید چطور باید شنا کنید و مناطق امن کجاها هستند. خوشبختانه وضعیت موجود در ستاره ها باعث شده است حتی اگر کمی هیجان زده و نگران باشید هم مثبت نگری شما بیشتر شود.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین مرداد ماه

امروز سرنوشت روز خوبی را برای شما رقم خواهد زد و همه چیز طبق روال شما پیش خواهد رفت. سعی نکنید با انجام رفتارهای ناشایست و نامناسب این روز را برای خودتان و دیگران خراب کنید امروز بهترین فرصتی است که شما می توانید او در آرامش زندگی کنید و با پخش موسیقی و آهنگ های مورد علاقه خود از روزتان لذت ببرید همچنین سعی کنید که بین زندگی خانوادگی و زندگی اجتماعی خود به نوعی تعادل برقرار کنید و نه به هیچکدام کم توجهی کنید من هیچ کدام را بیش از حد مورد توجه قرار دهید.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین شهریور ماه

امروز روز دلبازی برای شما نخواهد بود زیرا انگار یک نفر یک سطل آب یخ روی سرتان ریخته و تمام شور و حرارتی که نسبت به زندگی دارید را از بین برده است. خیالتان راحت باشد که این وضعیت کاملا موقتی است و آتش درونتان خیلی زود دوباره شعله ور خواهد شد. سعی کنید امروز را با استراحت کردن در خانه و پرداختن به سوال هایی که ذهنتان را درگیر کرده اند بگذرانید تا فردا که حالتان دوباره به وضع عادی باز گردد. اگر روی اعتماد به نفستان کار کنید و آن را بالا ببرید هیچ چیزی نخواهد توانست مانع پیشرفتتان شود. اگر حس می کنید عشقتان می تواند در بالا بردن اعتماد به نفستان به شما کمک کند در مورد این موضوع با او حرف بزنید و ترس هایتان را با او در میان بگذارید.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین مهر ماه

امروز اضطراب کاذب سراسر وجودتان را فرا خواهد گرفت و هر لحظه در انتظار کسی هستید که با شما درگیر شود و نزاع و برخورد بین شما شروع شود. در حالیکه اینطور نیست و همه این تفکرات حاصل بدبینی ها و نگرش های منفی شماست که باید خودتان را اصلاح کنید و سعی کنید نسبت به زندگی دیدی کاملا مثبت از خود نشان دهید. همچنین امروز نسبت به روزهای گذشته احساساتی تر خواهید شد و بیم آن دارید که دیگران از رفتارها و گفته های شما نگران شوند ولی به یاد داشته باشید که باز هم همه اینها حاصل تفکرات شما بوده و قابل جبران هستند.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین آبان ماه

تفکرات شما امروز با سرعت زیادی حرکت می کنند و شما قادر به هماهنگی با آن نخواهید بود تا تک تک ایده هایی که به سرتان می زنند را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. شاید نقشه خیلی خوب و کاملی در سر داشته باشید ولی اگر انرژیتان را عاقلانه استفاده نکنید ممکن است نتوانید به هدفی که دارید برسید، پس باید ذهن خودتان را روی چیزهایی که برایتان اهمیت و اولویت بیشتری دارند متمرکز کنید. اگر حواستان را خوب جمع نکنید به احتمال خیلی زیاد درگیر یک درام عاطفی خواهید شد. سعی کنید آرامش و تمرکز خود را حفظ کنید و جایی آرام برای یافتن احساس آسودگی پیدا کنید. شما باید در مقابله با این بحران و آشفتگی سعی کنید کنترل اوضاع را در دست بگیرید و با اطرافیانتان رفتاری مسالمت آمیز داشته باشید.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین آذر ماه

کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید و روح همیشه جنگجویتان ترجیح می دهد به جای این که بلند شده و بجنگد، روی کاناپه روبروی تلویزیون لم بدهد. از این حالت خود استقبال کرده و با خیال راحت استراحت کنید و رهبری دنیا و نجات مظلومان را به دست دیگران بسپارید. یک رهبر خوب هر از گاهی کارها رابه دست دیگران سپرده و خودش در حین استراحت به نقشه هایی که برای آینده دارد فکر می کند. شرکت در فعالیت های اجتماعی و معاشرت با دیگران بهترین راه ممکن برای نشان دادن سخاوت روحتان است و کمی مهربانی و سازش با دیگران بهترین راه حل برای راضی نگه داشتن خودتان و دیگران است.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین دی ماه

امروز در اعماق وجود خود قدرت بسیاری احساس می کنید، در این که به افکار درونیتان اجازه ظهور بدهید حتی یک لحظه هم تردید نکنید. فعلا احساس درونیتان می تواند در مقابله با چالش های امروز راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد. شما می دانید که کارهای ویژه ای برای کمک کردن به آنهایی که دوست دارید می توانید بکنید، ولی همین حالا هم آنقدر سرتان شلوغ است که به زور می توانید به تعهداتی که قبلا داده اید عمل کنید. نمی توانید همه کارهایی که وعده داده اید را عملی کنید، ولی حاضر به تسلیم شدن هم نیستید. این را باید یاد بگیرید که اگر بیش از حد توانتان به دیگران وعده و وعید ندهید آنها خیلی خوشحال تر خواهند بود.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین بهمن ماه

امروز کمی احساس سردرگمی می کنید و این طور به نظرتان می رسد که بادهایی که دارند می وزندکنترل کشتی زندگیتان را از دست شما خارج کرده اند. اجازه ندهید جو سنگینی که به روزتان حاکم شده است شما را نا امید و دلسرد کند. از فرصتی که به وجود آمده است استفاده کنید و امروز را به استراحت و آرامش بخشیدن به ذهن و جسمتان اختصاص دهید تا باتری هایتان برای شروع یک روز پر جنب و جوش دیگر در ابتدای هفته شارژ شوند. سعی کنید زمانی را هم به تفکر در مورد مسائل عمیق تر و معنوی اختصاص بدهید. در تمام روی این نکته را به خودتان یادآوری کنید که با ارزش ترین درسی که می توانید فرا بگیرید داشتن صبوری است.

 

فال ۲۸ آذر ۹۷ برای متولدین اسفند ماه

حساسیت شما بسیار شدید است و درکی که در حال حاضر از موقعیت های مختلف دارید کاملا دقیق و صحیح است و خیلی راحت به واقعیت موضوع پی می برید. این نکته را به ذهنتان بسپارید که برای موفق شدن لازم نیست دیگران را وادار به انجام کارهایی کنید که خودتان می خواهید. با به کار رفتن ملایمت و سازش با دیگران به نتایج بهتری دست خواهید یافت. در حال حاضر تحمل استرس و نگرانی هایی که در مورد مسائل خانوادگی دارید برای شما بسیار دشوار است. اگر دارید احساسات خود را مخفی می کنید بهتر است یک نفس عمیق کشیده و آنها را با آرامش بیان کنید. فقط یادتان باشد که در انجام این کار بهترین کلمات ممکن را انتخاب کنید.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE